Servisdelar "Måsen"

Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISDELAR, 29 st, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl, 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, kaffekanna, vas, sockerskål med lock, gräddkanna samt uppläggningsfat, ett extra kaffekoppsfat medföljer.

Bruksslitage, 2 delar med nagg, 4 delar II:a sortering.

680403

2019-09-28