Roberth Högfeldt landskap
2019-09-28
680405
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): landskap, akvarell med täckvitt, signerad, dagmått 37,5 x 53 cm.
Ej examinerad ur ram.