Roberth Högfeldt landskap

Roberth Högfeldt landskap
Roberth Högfeldt landskap

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): landskap, akvarell med täckvitt, signerad, dagmått 37,5 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

680405

2019-09-28