Lars Johansson etsning

Lars Johansson etsning
Lars Johansson etsning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

LARS JOHANSSON (född 1945): änder, etsning, signerad och numrerad 5/50, plåtstorlek 49 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

680407

2019-09-28