Atenienn 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATENIENN, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, bakstycke med spegelglas, skulpterad dekor, höjd ca 169, 104x36 cm
PROVENIENS: Stopalo

680411

2019-10-26