Antoni Clavé litografi

Antoni Clavé litografi
Antoni Clavé litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé, EA, färglitografi, bladmått ca 57x75 cm

Gulnad

680415

2019-09-22