Konsolbord sengustavianskt

Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONSOLBORD, segustavianskt, förgyllt, skiva i kalksten, skuren dekor och pastellage, infällda plaketter i stenimitation, fotplatta i bemålad porfyrimitation, höjd ca 86, 80x40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare skiva, renoverat kompletterat, smärre ytskador

680418

2019-10-26