Konsolbord sengustavianskt
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KONSOLBORD, segustavianskt, förgyllt, skiva i kalksten, skuren dekor och pastellage, infällda plaketter i stenimitation, fotplatta i bemålad porfyrimitation, höjd ca 86, 80x40 cm
PROVENIENS: Stopalo
Senare skiva, renoverat kompletterat, smärre ytskador
680418
2019-10-26