Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KONSOLBORD, 1700-tal, Louis XVI, förgyllt, skuren dekor, kannelerade ben, höjd ca 82, 88x43 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador, skiva saknas
680422
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här