Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, bemålat, skuren dekor, höjd ca 80, 82x53 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skiva saknas
680424
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här