Bokskåp nyrokoko

Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

BOKSKÅP, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, höjd ca 230, 105x47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Nyckelskylt samt 2 listdelar saknas

680429

2019-10-26