Enrico Baj

Enrico Baj
Enrico Baj

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Arschduke Charles at the Battle of Aspern-Essling, signerad och numrerad Baj 38/50, färgserigrafi, bildmått ca 29,5x24 cm,
PROVENIENS: Galleri Östermalm

680432

2019-09-24