Matbord/ månbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD/ MÅNBORD, 2 dlr, 1800-talets första hälft, fanérat i björk, höjd ca 75, diameter 149 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

680433

2019-10-26