Fåtöljer nyrokoko

Fåtöljer nyrokoko
Fåtöljer nyrokoko
Fåtöljer nyrokoko
Fåtöljer nyrokoko
Fåtöljer nyrokoko
Fåtöljer nyrokoko
Fåtöljer nyrokoko
Fåtöljer nyrokoko
Fåtöljer nyrokoko
Fåtöljer nyrokoko

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, fanérad i valnöt, skulperad dekor, mönstrad klädsel, djuphäftad rygg, karmar med lejonmaskaroner, fotavslut i form av lejontassar, sitthöjd ca 43, höjd 124 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador, klädsel med fläckar,en med skada

680436

2019-10-26