Stolar empire

Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1800-talets första hälft, empire, fanérade i mahogny, beslag i förgylld brons, stoppad sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 41 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador, 2 stolar saknar klädsel resterande med senare klädsel

680440

2019-10-26