Maurice Estevé

Maurice Estevé
Maurice Estevé

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAURICE ESTEVE (1904-2001): "La Joupée´´, signerad Esteve, 110/125, färglitografi, bildmått ca 64x50 cm,

PROVENIENS: Galleri Östermalm, Stockholm, etikett på baksidan

Gulnader

680441

2019-09-23