Bord 1700-tal
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORD, 1700-tal, sannolikt Italien, spiralvridna ben, dekor av rik intarsia, låda i sargen, höjd 71, 84x104 cm
PROVENIENS: Stopalo
Renoverat av Carl Malmstenskolan 2013. Smärre skador och fanérbortfall
680442
2019-10-26