Klubbat för:
7 400 SEK
2 500 SEK
FÄLLBORD, Karl Johan, av Carl Hollst (fristadsmästare verksam i Eskilstuna 1787-1830), signerat C. HOLLST , fanerat med alrot, mässingslister, höjd ca 70, 44x44 cm
Smärre skador
680444
2019-09-22