Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SNUSDOSA, kaurisnäcka med lock och infattning i silver med förgylld insida, stämplad Stockholm, 1823, ca 6 x 3, höjd 3 cm
Bruksspår, gravyr på locket "JP"
680446
2019-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här