Snusdosa silverinfattad snäcka

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNUSDOSA, kaurisnäcka med lock och infattning i silver med förgylld insida, stämplad Stockholm, 1823, ca 6 x 3, höjd 3 cm

Bruksspår, gravyr på locket "JP"

680446

2019-09-24