Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva fanérad i bla alm, på pelarfot, höjd ca 64, diameter 50 cm

Slöitage och skador

680448

2019-09-22