Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, omkring 1900-talets mitt, holländsk stil / barockstil, valnötsfaner, skuren dekor, beslag i mässing, tvådelat, höjd ca 200 cm, 136x57 cm, nyckel finns

Fanérbortfall

680454

2019-09-24