Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, omkring 1900-talets mitt, holländsk stil / barockstil, valnötsfaner, skuren dekor, beslag i mässing, tvådelat, höjd ca 200 cm, 136x57 cm, nyckel finns
Fanérbortfall
680454
2019-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här