Saltkar silver Moskva

Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva
Saltkar silver Moskva

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 2 stkn, silver, delvis förgyllda, stämplade Moskva, 1800-talets mitt respektive senare del, det mindre av Andrej Antonovich Kovalsky, höjd ca 4,5, 8 - 9 x 6,5 cm, vikt ca 95 g

Bruksspår

680458

2019-09-24