Tissot Visodate armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TISSOT VISODATE, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, datum, stor sekundvisare, senare armband fixoflex, ref nr. 6606-2L, verk nr. 3409713, diam ca 35 mm

Glas med repor. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

680465

2019-09-22