Tissot Seastar armbandsur 18K

Tissot Seastar armbandsur 18K
Tissot Seastar armbandsur 18K
Tissot Seastar armbandsur 18K
Tissot Seastar armbandsur 18K
Tissot Seastar armbandsur 18K
Tissot Seastar armbandsur 18K
Tissot Seastar armbandsur 18K
Tissot Seastar armbandsur 18K

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TISSOT SEASTAR, armbandsur, 18K, rödguld, quartzverk, plexiglas, stavindex, datum, stor sekundvisare, krona märkt T, präglad rem original med förgylld sölja, diam ca 22 mm

Kuntoraportti

Originalrem med slitage. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.

680476

Päivämäärä:

2019-09-22