Tissot Seastar armbandsur 18K
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TISSOT SEASTAR, armbandsur, 18K, rödguld, quartzverk, plexiglas, stavindex, datum, stor sekundvisare, krona märkt T, präglad rem original med förgylld sölja, diam ca 22 mm
Kuntoraportti
Originalrem med slitage. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.
680476
Päivämäärä:
2019-09-22