Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (född 1915-2002): Komposition, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bladmått ca 31x23 cm
Ej examinerad ur ram
680491
2019-10-09