Oscar Reutersvärd tusch och akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (född 1915-2002): Komposition, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bladmått ca 31x23 cm

Ej examinerad ur ram

680491

2019-10-09