Skåp sengustavianskt
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1800-talets början, sengustavianskt, fanérat i mahogny, svärtade detaljer, beslag i mässing, höjd ca 235,123x55 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Fanérlagningar, avslag
680513
2019-10-26