Skåp sengustavianskt

Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1800-talets början, sengustavianskt, fanérat i mahogny, svärtade detaljer, beslag i mässing, höjd ca 235,123x55 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Fanérlagningar, avslag

680513

2019-10-26