Matsalsbord design Carl Malmsten

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

CARL MALMSTEN, matbord, "Herrgården", stämplad Bodafors design Carl Malmsten Sweden 1962, teak fanerad, längd 139 cm, iläggskivor 20/24,5 cm total längd 238,5 cm bredd 100 cm, höjd 74 cm

Lätt slitage, fläckar, blekt

680519

2019-09-23