Spelbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i mahogny, på pelarfot, skiva i form av schackbräde, höjd ca 75, 49x49 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

680521

2019-10-26