Erik Jerken Vy över Stockholms inlopp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Vy över Stockholms inlopp och Fåfängan, signerad Jerken Stockholm, olja på duk, 89x116 cm

680539

2019-10-28