Vitrinskåp senempire

Vitrinskåp senempire
Vitrinskåp senempire
Vitrinskåp senempire
Vitrinskåp senempire
Vitrinskåp senempire
Vitrinskåp senempire
Vitrinskåp senempire
Vitrinskåp senempire
Vitrinskåp senempire
Vitrinskåp senempire

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-tal, senempire, fanérat i alm, bakstycke med spegelglas, höjd ca 170, 88x47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Lås kärvar, smärre ytskador och fanérbortfall

680544

2019-10-26