Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal, hyllplan på sidorna, fem lådor i mitten med fanér i masurbjörk, handtag i mässing, höjd ca 71, samt 123x29 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
680564
2019-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här