Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, hyllplan på sidorna, fem lådor i mitten med fanér i masurbjörk, handtag i mässing, höjd ca 71, samt 123x29 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

680564

2019-09-25