Klaffbord Karl Johan

Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 75, 93x79, total längd 149 cm
PROVENIENS: Stopalo

680569

2019-10-26