Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDEBOARD, 1900/2000-tal, fiberplatta och trä samt glasskiva, bemålat vitt, höjd ca 66 samt 127x40 cm

Smärre slitage

680575

2019-09-25