Bord marmor och alabaster

Bord marmor och alabaster
Bord marmor och alabaster
Bord marmor och alabaster
Bord marmor och alabaster
Bord marmor och alabaster
Bord marmor och alabaster
Bord marmor och alabaster
Bord marmor och alabaster
Bord marmor och alabaster
Bord marmor och alabaster

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-talets slut, bordsskiva i marmor, underrede alabaster, skulpterad dekro, fötter i form av tassar, höjd ca 77, diameter 68 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

680577

2019-10-26