Bokskåp England

Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, England, fanérat i mahogny, filtklädda hyllplan, höjd ca 214, 133x30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ett glas med spricka, renoverat, kompletterat, smärre ytskador

680581

2019-10-26