Picasson Verve

Picasson Verve
Picasson Verve
Picasson Verve
Picasson Verve

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PABLO PICASSO, efter, Verve 29-30, Mourlot, Paris 1954, daterad i trycket 30.1.54 I, färglitografi, bildmått ca 24x32 cm

Gulnader

680588

2019-09-23