Cocktailshaker nysilver
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
COCKTAILSHAKER, 1900-talets första hälft, England, P.H.V & CO, nysilver med handtag av vildsvinsbete, höjd ca 30 cm
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Bucklor, lock sitter hårt, slitage
680592
2019-12-15