Cocktailshaker nysilver

Cocktailshaker nysilver
Cocktailshaker nysilver
Cocktailshaker nysilver
Cocktailshaker nysilver
Cocktailshaker nysilver
Cocktailshaker nysilver
Cocktailshaker nysilver
Cocktailshaker nysilver
Cocktailshaker nysilver
Cocktailshaker nysilver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COCKTAILSHAKER, 1900-talets första hälft, England, P.H.V & CO, nysilver med handtag av vildsvinsbete, höjd ca 30 cm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Bucklor, lock sitter hårt, slitage

680592

2019-12-15