Klubbat för:
8 000 SEK
5 000 SEK
KONSOLBORD, för hörn, 1700-tal, rokoko, skiva i sten, förgyllt, rikt skuren dekor, höjd 86, 97x74 cm
PROVENIENS: Stopalo
Renoverat, kompletterat, huggen senare skiva, smärre avslag
680598
2019-10-26