Konsolbord rokoko

Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko

Klubbat för:

8 000 SEK

5 000 SEK

KONSOLBORD, för hörn, 1700-tal, rokoko, skiva i sten, förgyllt, rikt skuren dekor, höjd 86, 97x74 cm
PROVENIENS: Stopalo

Renoverat, kompletterat, huggen senare skiva, smärre avslag

680598

2019-10-26