Trädgårdsurna 1800/1900-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, 1800/1900-tal, gjutjärn, livet med växtornamentik, centralt placerade putti, hänklar med fästen i form av drakar, postament i komposit, total höjd 69 cm, urna med diam: 46 exkl. hänklar.
Slitage. Bruksslitage.
680600
2019-09-27