Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, Kina, dörrspeglarna i lackarbete med dekor i ben och pärlemor, höjd ca 222, 131x35 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ksador o bortfall

680606

2019-10-26