Skåp 1800-talets första hälft

Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft

Klubbat för:

7 200 SEK

6 000 SEK

SKÅP, 1 par, 1800-talets första hälft, i form av byråer, fanérade i mahogny, bemålad skiva, fotavslut i form av skulpterade lejontassar, höjd ca 106, 97x50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nyckel saknas, skivorna med senare bemålning, smärre ytskador

680614

2019-10-26