Skrin i silver

Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN, silver, Berlin 1800-talets mitt, undertill märkt med åldersranka, nyckel medföljer, höjd ca 12, 15 x 11 cm, vikt ca 457g

Åldersslitage

680617

2019-09-28