Armlänstol 1700-tal
Valmis
2019-10-26
680626
| Korkein tarjous | 16 500 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
ARMLÄNSTOL, 1700-tal, Louis XIV, förgylld, skuren dekor, stoppad sits och rygg, kldsel i plysch, sitthöjd ca 45, höjd 122 cm
PROVENIENS: Stopalo
Senare klädsel, smärre slitage och orangrepp