Chiffonjé empire

Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, stockholmsarbete i Karl Johan, koniskt form, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 148, 93x52 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämning
PROVENIENS: Stopalo

Ngt blekt, smärre fanérbortfall

680631

2019-10-26