Besticksuppsättning Svensk spetsig
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BESTICKSUPPSÄTTNING, 32 dlr, silver, modell "Svensk spetsig", 1900-talets första hälft, bestående av: 12 bordsgafflar, 6 matgafflar, 6 bordsskedar, 7 matskedar samt såsslev, vikt ca 1600g
Monogram, repor
680632
2019-09-28