Byrå Karl Johan

Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, dekor av kariatyder, förgyllda beslag, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 92, 108x49 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Senare beslag, lösa listdelar, smärre ytskador

680634

2019-10-26