Byrå empire
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft, empire, fanérad i björk, förgyllda beslag, övre låda med fackindelning, höjd ca 84, 83x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Listdel saknas, sidostycke med spricka, smärre ytskador
680639
2019-10-26