Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN, tågbana, diverse godsvagnar, raka spår, svängda, växelspår, transformationer m m
Skador, slitage förekommer, ej genomgånget, funktion ej kontrollerad
680642
2019-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här