Märklin tågbana

Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN, tågbana, diverse godsvagnar, raka spår, svängda, växelspår, transformationer m m

Skador, slitage förekommer, ej genomgånget, funktion ej kontrollerad

680642

2019-09-28