Damarbetsbord sengustavianskt
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SYBORD, omkring 1800, sengustavianskt stockholmsarbete, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 75, 55x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Smärre lagningar
680647
2019-10-26