Damarbetsbord sengustavianskt

Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SYBORD, omkring 1800, sengustavianskt stockholmsarbete, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 75, 55x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Smärre lagningar

680647

2019-10-26